Dlaczego warto zainwestować w nowoczesną toaletę myjącą?

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Starannie zaprojektowana wpływa na większy komfort domowników i ułatwia dbanie o codzienną higienę. W ostatnich latach coraz więcej osób docenia zalety nowoczesnych toalet myjących, które łączą w sobie przemyślany design i zastosowanie innowacyjnych technologii. Warto poznać ich najważniejsze zalety i sposób działania, a następnie zdecydować, czy będą opłacalną inwestycją.

 

Nowoczesne toalety myjące — co je wyróżnia?

Wysokiej jakości toalety myjące to wyposażenie, które znacznie podnosi komfort codziennego korzystania z łazienki. Ich niewątpliwą zaletą jest zapewnienie domownikom łatwiejszego dbania o higienę. W przeciwieństwie do tradycyjnych toalet pozwalają one na dokładne i delikatne oczyszczenie okolic intymnych. Ponadto dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii umożliwiają dostosowanie temperatury wody czy siły strumienia do preferencji użytkownika. Warto także wspomnieć, że bardziej zaawansowane modele są wyposażone w systemy, które ułatwiają utrzymanie miski WC w czystości.

Nowoczesne toalety myjące, proponowane między innymi przez markę LAUFEN, wyróżniają się również bezkołnierzową konstrukcją (rimless), która ogranicza osadzanie się zabrudzeń czy bakterii w trudno dostępnych miejscach. Inwestorzy mogą dodatkowo zdecydować się na model z powłoką LAUFEN Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i utrudnia gromadzenie się na jej powierzchni zanieczyszczeń. Dzięki temu do utrzymania miski WC w czystości zużyjemy mniej wody i środków czyszczących, co pozytywnie wpływa na środowisko i domowy budżet. Jakie jeszcze są zalety toalet myjących od marki LAUFEN?

Toaleta myjąca Riva — zaawansowana technologia w minimalistycznym wydaniu

Proponowana przez markę LAUFEN toaleta myjąca Riva to połączenie nowoczesnej technologii i minimalistycznego designu. Dzięki przemyślanym wymiarom miska WC przypomina tradycyjne toalety, co oznacza, że nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca. Ponadto toaleta myjąca Riva jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na klasyczny biały model w matowym wykończeniu lub w wersji z powłoką LAUFEN Clean Coat. Godną uwagi propozycją jest również czarna wersja, wykończona na wysoki połysk lub utrzymana w macie, która stanowi niezwykle modne rozwiązanie i świetnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach.

Toaleta myjąca Riva oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają domownikom komfortowe dbanie o codzienną higienę i łatwiejsze utrzymanie miski WC w czystości. Warto między innymi wspomnieć o automatycznym dokładnym czyszczeniu dyszy myjącej przed i po każdym użyciu, a także o automatycznym programie usuwania kamienia oraz opcji czyszczenia termicznego wodą o temperaturze 70°C. Dzięki takim funkcjom w toalecie myjącej osadza się mniej kamienia i zanieczyszczeń, co wpływa nie tylko na higienę, ale również na dłuższą żywotność danego modelu.

Na uwagę zasługują ponadto różne sposoby obsługi toalety Riva i możliwość jej łatwego dostosowania do potrzeb użytkowników. Do zmiany ustawień możesz wykorzystać intuicyjny przycisk obrotowy, pilot z dotykowym wyświetlaczem lub aplikację. Toaleta jest również wyposażona w opcję automatycznego wykrywania użytkownika i rozróżnia 4 profile. Z kolei dzięki wbudowanym technologiom łatwo dopasujesz siłę natrysku, pozycję dyszy i temperaturę wody. Możesz również skorzystać z dodatkowych funkcji, takich jak natrysk damski, tryb intensywny, tryb oscylacyjny, tryb pulsacyjny, opcja automatycznego oczyszczania powietrza czy oświetlenie nocne.

Toaleta myjąca Navia — nowoczesny wygląd i komfort użytkowania

Inną propozycją toalety myjącej od marki LAUFEN jest Navia. Występuje w klasycznej białej wersji z powłoką LAUFEN Clean Coat lub w matowej bieli, która bardzo dobrze prezentuje się w minimalistycznych łazienkach. Nowością w tym modelu jest rozwinięcie możliwości toalety myjącej poprzez dodanie funkcji mycia damskiego, która jest prosta w obsłudze (wystarczy nacisnąć i przytrzymać dwie sekundy pokrętło sterujące, aby dysza ustawiła się w odpowiedniej pozycji) i zapewnia większy komfort ze względu na tryb oscylacyjny. Ponadto podobnie jak w przypadku toalety myjącej Riva domownicy mogą korzystać z opcji automatycznego czyszczenia dyszy myjącej i usuwania kamienia.

W modelu Navia sterowanie odbywa się za pomocą przycisku obrotowego lub aplikacji. Domownicy mogą stworzyć jeden profil użytkownika, ale do ich dyspozycji pozostaje 7 poziomów regulacji temperatury wody, pozycji dyszy czy siły natrysku. Warto wspomnieć, że toaleta myjąca Navia cechuje się nieco mniejszymi wymiarami niż Riva, dzięki czemu sprawdzi się w łazienkach, w których duże znaczenie ma oszczędność przestrzeni.

Toalety myjące zapewniają domownikom wyjątkową wygodę codziennego dbania o higienę. W modelach Riva i Navia od marki LAUFEN zastosowano innowacyjne technologie, które łączą się z eleganckim designem. Dzięki temu proponowane miski WC prezentują się niezwykle estetycznie i zajmują niewiele miejsca. Dlatego zakup toalety myjącej to inwestycja w bardziej komfortową i nowoczesną łazienkę.

Polecane

Leave a Comment

19 − 8 =