Gdzie warto zamieszkać w Krakowie?

Planujesz przeprowadzkę do stolicy województwa małopolskiego? Chcesz cieszyć się bliskością zabytków i niepowtarzalną atmosferą miasta, które przyciąga tysiące turystów z kraju i zagranicy? Poznaj ofertę mieszkań od deweloperów i wybierz dzielnicę zgodną z Twoimi preferencjami. Gdzie kupić lokum, aby mieć gwarancję dobrej komunikacji z centrum i spokoju wynikającego z bliskości natury? Podpowiadamy, jakie lokalizacje w Krakowie warto wziąć pod uwagę podczas wyboru nieruchomości z rynku pierwotnego.

Dzielnice Krakowa, które warto brać pod uwagę

Nigdy wcześniej nie mieszkałeś w Małopolsce i chcesz jak najszybciej zapoznać się z lokalnym rynkiem deweloperskim? A może rozważasz zmianę miejsca Twojego aktualnego pobytu w dawnej stolicy Polski? Jak zapewne się domyślasz, tak rozległe miasto jak Kraków oferuje wiele możliwości. Zbyt duża ilość opcji zdecydowanie utrudnia zadanie osobom niezaznajomionym z okolicą. Dzielnice zlokalizowane w pobliżu centrum nieustannie przyciągają uwagę deweloperów i klientów. Oferty mieszkań na tych obszarach administracyjnych szybko się wyczerpują, a ceny rosną wraz z intensyfikacją popytu.

Dlatego tutaj chcemy Ci zaproponować alternatywę dla najpopularniejszych miejsc. Znalezienie przytulnego zakątka wcale nie musi oznaczać podążania za tłumem. Nabywcy lokali na osiedlach deweloperskich coraz częściej kierują się własną wizją i niestandardowymi potrzebami, jakie wymagają od dewelopera nowego podejścia do tworzenia oferty mieszkań.

Gdzie warto poszukać wymarzonego mieszkania?

Czy słyszałeś o krakowskim Podgórzu Duchackim? Jeśli nigdy wcześniej nie spotkałeś się z tą nazwą, postaraj się ją zapamiętać Przedstawimy Ci rejon doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami aglomeracji i oferujący wiele możliwości mieszkaniowych. Czytaj dalej, a dowiesz się więcej o tej zmodernizowanej dzielnicy, która przyciąga uwagę deweloperów oraz klientów i staje się ważnym kierunkiem tworzenia oferty mieszkań w Krakowie.

Krakowskie Podgórze Duchackie — dlaczego warto się nim zainteresować?

Zastanawiasz się, dlaczego to właśnie Podgórze Duchackie uczyniliśmy naszą główną rekomendacją? Obszar ten doświadczył daleko idących modernizacji na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Środki przeznaczone na rewitalizację terenu sprawiły, że obecna oferta mieszkań prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Obecność licznych parków (np. Park Duchacki czy Park Kurdwanów) sprawia, że osoby zamieszkujące na Podgórzu Duchackim czują bliskość przyrody i mogą korzystać z wielu opcji spacerów w pięknym otoczeniu.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zakupić nieruchomość, którą ma w ofercie wybrany przez Ciebie  deweloper Kraków jest bardzo dobrym kierunkiem do poszukiwań. Wyjątkowa okolica przy ulicy Walerego Sławka to miejsce, gdzie powstaje inwestycja Lokum Vista. Cechą wyróżniającą osiedle stała się prosta, nowoczesna bryła,  a także funkcjonalne układy mieszkań oraz atrakcyjnie zaaranżowane części wspólne.

Sprawdź ofertę mieszkań firmy Lokum Deweloper i wybierz lokal na Podgórzu Duchackim, który zapewni Ci zasłużony wypoczynek. Wejdź na stronę www.lokum-deweloper.pl i zapoznaj się z dostępnymi nieruchomościami, jakie wpisują się w potrzeby różnych grup klientów.

Polecane

Leave a Comment

dziesięć + 4 =