Odpływy liniowe ONE LINE SLIM

Odpływy liniowe ONE LINE SLIM

Przedsiębiorstwo BALNEO jest polską marką, która zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową produktów do wyposażenia łazienek. W skład oferowanych produktów przez to przedsiębiorstwo wyróżnić można miedzy innymi: odpływy liniowe, brodziki kompozytowe, półki wnękowe czy uchwyty na papier. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów co przenosi się na bezawaryjność produktów.  Wszystkie produkty marki BALNEO wprowadzają do łazienek innowacyjny, nowoczesny wystrój.

Odpływy liniowe Balneo ONE LINE SLIM – zalety

Wśród tak szerokiego asortymentu, jaki posiada przedsiębiorstwo BALNEO warto wyróżnić odpływy liniowe ONE LINE SLIM. Idealnie wkomponowują się one w nowoczesny wystój każdej łazienki. Duża elegancja oraz funkcjonalność przekłada się na duży komfort ich użytkowania. Stalowe odpływy ONE LINE SLIM we wnętrzach klasycznych będą elementem delikatnie wyróżniającym się na tle całego pomieszczenia, a w nowoczesnych jeszcze bardziej podkreślą innowacyjną aranżację, którą dodatkowo wzmocni wąski (7 mm) panel dekoracyjny. Po zamontowaniu odpływu i ułożeniu płytek widoczna jest tylko wąska przestrzeń, którą można dokładnie otoczyć płytkami.

Minimalna szerokości szczeliny odpływowej nadaje całemu odpływowi liniowemu doskonały delikatny wygląd. Dużym atutem tego rodzaju odpływu liniowego jest obrotowy syfon (360 stopni), który daje możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia montaż i podłączenie do instalacji sanitarnej. Ze względu na niewielką wysokość montażu tylko 57 mm, odpływ można zainstalować prawie w każdym budownictwie łącznie z wielką płytą.  Idealnie pasują do każdego wystroju łazienek, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kolorów każdy jest w stanie dobrać odpowiedni odpływ liniowy do własnej łazienki.

odpływ prysznica

Dlaczego warto wybrać odpływy liniowe Balneo?

Odpływy liniowe od marki BALNEO https://proterm.sklep.pl/odplywy-liniowe-balneo,cp1323,pl.html są gwarancją długoletniej i bezawaryjnej pracy. Marka BALNEO cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Zawdzięcza to wysokiej jakości produktom, które są gwarancją trwałości oraz bezproblemowej pracy przez wiele lat. Odpływy liniowe BALNEO posiadają Atest Higieniczny wydany przez Państwowy Zakład Higieny. Przekłada się to na pewność, że odpływy spełniają wysokie warunki wymogów sanitarnych, a tym samym są łatwe w utrzymaniu czystości.

Polecane

Leave a Comment

dziewiętnaście + 20 =