Herman Miller Mirra 2 Chair – bądź aktywny na siedząco!

Praca siedząca nieodmiennie kojarzy się z monotonią, a często również z bólem pleców. Jednak w nowoczesnym biurze wcale nie musi tak być. Obecnie ceni się dynamiczne środowisko pracy, ergonomię oraz wygodę. Aby jednak dążyć do tych wartości, należy odpowiednio dostosować przestrzeń roboczą i wybrać meble dobrej jakości. Marka Herman Miller przygotowała swoją serię produktów Mirra 2 Chair właśnie z myślą o potrzebach współczesnego pracownika biurowego. Dowiedz się więcej!

​Mirra 2 Chair od Hermana Millera – wygoda i elastyczność

Jakie udogodnienia są dziś najbardziej potrzebne w biurze? Przede wszystkim będą to opcje związane z personalizacją pod konkretnego użytkownika. Zatem nowoczesne siedzisko musi się dostosowywać do postawy ciała i posiadać liczne opcje regulacji. Mirra 2 Chair od Hermana Millera została zaprojektowana z myślą o tych potrzebach. Krzesło to posiada technologię Loop Spine, dzięki której użytkownik może wygodnie obracać tors, rozciągać się i swobodnie poruszać rękoma. Jednocześnie nie musi też martwić się o solidne wsparcie dla pleców. Produkt występuje w kilku różnych wersjach. Można wybrać swój ulubiony kolor z całej kolekcji, a także dopasować rodzaj oparcia. Wersja bez elementów tekstylnych jest prosta w czyszczeniu, a opcja z elastyczną tkaniną pozwala na lepszą cyrkulację powietrza.

​Herman Miller – marka, dzięki której biuro zyska prestiż

Prestiż firmy zależy od wielu czynników, jednak nie da się ukryć, że wyposażenie jest jednym z bardziej istotnych. Herman Miller to rozpoznawalna marka na rynku meblarskim, która zdecydowanie nada każdej przestrzeni roboczej stylowy wygląd. Brand ten nieodłącznie kojarzy się z wysoką jakością, zatem jego produktów w swoim gabinecie zdecydowanie nie będzie trzeba się wstydzić.

​Mirra 2 Chair i inne krzesła – sprawdź całą kolekcję Hermana Millera

Mirra 2 Chair to jedna z ciekawszych propozycji Hermana Millera. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Warto jednak także sprawdzić inne propozycje producenta. Serie Cosm, Sayl czy Aeron również posiadają wielu zwolenników.

Polecane

Leave a Comment

10 + osiem =