Innowacyjne pomysły na imprezy okolicznościowe, które zachwycą Twoich gości

Organizatorzy imprez okolicznościowych niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, na jakie atrakcje mogą postawić, aby organizowane przez nich wydarzenie było dla zaproszonych gości jeszcze ciekawsze i na długo pozostało w ich pamięci. Jak uatrakcyjnić takie wydarzenie? Na co warto postawić, szukając atrakcji dla gości?

Prywatny barman

Jak zaskoczyć gości na imprezie okolicznościowej? Jednym ze sposobów może być zorganizowanie stanowiska z barmanem, czyli nic innego jak możliwość kosztowania barmańskich specjałów  w najciekawszym i najbardziej zaskakującym wydaniu. Goście będą mogli nie tylko obserwować efektywny sposób przygotowywania drinków – zainteresowani będą mogli również ich kosztować. W tym przypadku na zadowolenie i zaskoczenie gości największy wpływ będzie miał wybór odpowiedniego barmana – warto postawić na osobę doświadczoną, która do każdego pokazu podchodzi z wyjątkową pasją. Organizując imprezę w restauracji można zapytać o barmana tam pracującego.

Jeżeli nie prywatny barman, to można zdecydować się na organizację degustacji różnego rodzaju alkoholi z całego świata. To z pewnością będzie sporym zaskoczeniem dla gości, i pozwoli im odkryć  trunki z każdego zakątka globu.

 

Tematyczny wystrój

Ciekawym sposobem na zaskoczenie gości jest wymyślenie motywu przewodniego imprezy i dopasowanie do niego elementów wystroju. To jakie dekoracje będą się sprawdzały najlepiej, zależy przede wszystkim od charakteru imprezy. W wielu przypadkach doskonale sprawdzą się balony, serwetki, obrusy, dekoracje na ścianach i stołach itp. powiązane z tematyką wydarzenia. Co odważniejsi organizatorzy jeśli charakter imprezy na to pozwala, mogą się pokusić nawet o umieszczenie na zaproszeniu dopisku mówiącego o tym, że przebrania w danym stylu i charakterze są mile widziane. Organizując imprezy okolicznościowe Cieszyn, warto wybrać miejsce, w którym można liczyć na sporą swobodę w doborze dekoracji. 

 

Wynajem fotobudki

Jedną z ciekawszych atrakcji na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych (urodziny, chrzciny, komunie itp.) jest fotobudka. Jest to bardzo popularna usługa, którą zajmuje się wiele firm, więc znalezienie tej odpowiedniej nie powinno stanowić żadnego problemu. To świetna rozrywka szczególnie wtedy, gdy w fotobudce znajduje się mnóstwo gadżetów pozwalających na stworzenie zabawnych stylizacji. To nie tylko sposób na dobrą zabawę, ale również wyjątkowa pamiątka zarówno dla organizatorów wydarzenia jak i gości którzy w nim uczestniczą.

 

Kącik słodkości

Kolejnym pomysłem, który z pewnością zachwyci uczestników i wprowadzi element nowości, jest zorganizowanie kącika słodkości z różnego rodzaju deserami. Taki dodatek to nie tylko raj dla miłośników słodkości, ale również wspaniała okazja do poznawania nowych smaków. Wybór deserów może być naprawdę szeroki – od tradycyjnych ciast i ciasteczek po bardziej egzotyczne słodkości z różnych zakątków świata. Wybierając restauracje Cieszyn na organizację imprezy okolicznościowej warto zapytać o możliwość przygotowania takiego kącika we własnym zakresie. Restauracja Liburnia oferuje indywidualne podejście do organizacji takich wydarzeń i jest otwarta na propozycje swoich gości.

 

Zorganizuj niezapomnianą imprezę okolicznościową w Cieszynie

Imprezy okolicznościowe mogą być niezwykle udane i niezapomniane – warunkiem jest nie tylko zapewnienie odpowiedniej atmosfery, ale i interesujących atrakcji. Gości można zaskakiwać na wiele sposobów, a to jaki będzie najlepszy, zależy od charakteru imprezy i indywidualnych upodobań organizatorów. Polecanym miejscem na organizację różnego rodzaju wydarzeń będzie restauracja w Cieszynie niedaleko rynku. Zespół Restauracji Liburnia dołoży wszelkich starań, aby pomóc zorganizować przyjęcie zgodnie z oczekiwaniami gości.

Polecane

Leave a Comment

9 + 14 =