Jakie krzesła biurowe lub fotele najlepiej sprawdzą się w biurze?

Krzesła biurowe i fotele do biura to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia, bez których ciężko wyobrazić sobie wydajną pracę. Co warto o nich wiedzieć? Na jakie marki zwrócić uwagę? Znajdź najlepsze krzesło do swojego biura.

Jak wybrać idealne krzesło biurowe?

Krzesło biurowe to bardzo ważny element wyposażenia, który pozwala nam spędzać długie godziny przy biurku. Trudno wyobrazić sobie urządzenie gabinetu lub open space bez krzesła lub fotela biurowego. Na jakie funkcjonalności warto zwrócić uwagę, wybierając fotel obrotowy? Przede wszystkim sprawdź czy ma on wygodne podłokietniki, które pozwolą na chwilę odpoczynku. Można na nich oprzeć ręce, gdy akurat nie używamy klawiatury. Ważna jest także dowolna regulacja kąta nachylenia, tak aby ułożyć fotel w pozycji odpowiedniej do swojego ciała. Zobacz także, czy fotel ma podstawę z 5 kółkami, wtedy jest stabilny i pozwala na mobilność. Zwróć uwagę na markę Nowy Styl, która jest uznanym producentem mebli biurowych. Na ofix.pl znajdziesz krzesła biurowe i krzesła obrotowe tej marki, o nowoczesnym designie i najlepszych funkcjonalnościach. Krzesła i meble biurowe Nowy Styl to renoma i nowoczesny design, która wnosi nową jakość do biura.

Wygodne krzesło obrotowe ułatwi codzienną pracę – na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Oprócz wymienionych wcześniej parametrów, zobacz także czy fotel obrotowy posiada mechanizm ruchowy CPT. Dlaczego jest to ważne? Dzięki temu możesz swobodnie regulować odległość siedziska od oparcia, ale także kąt siedziska w stosunku do oparcia. Taka regulacja to komfort na długie godziny i możliwość dopasowania fotela do swoich potrzeb. Ergonomiczny i regulowany fotel zapewni dużą wygodę i pomoże zniwelować ból kręgosłupa przy pracy przy komputerze. Sprawdź krzesło obrotowe Nowy Styl bravo o eleganckiej i klasycznej bryle, które znajdzie zastosowanie zarówno w małych, jak i w dużych firmach. 

Krzesło biurowe o wielu funkcjonalnościach przyda się każdemu 

Jeśli wybierasz fotel biurowy, zwróć uwagę na funkcję anti-shock, która zabezpiecza przed uderzeniem w plecy. Mocne tworzywo sztuczne to gwarancja długiego użytkowania na lata. Z kolei dynamiczne siedzisko to wysoka ergonomia pracy. Możesz także wybrać stałe podłokietniki, bez możliwości regulacji. Wysokość siedziska, którą można swobodnie regulować za pomocą podnośnika pneumatycznego, zwiększa dopasowanie do wzrostu siedzącego. Dodatkowo blokada wysokości pozwala bezpiecznie ustawić fotel na określonej wysokości. Fotele biurowe na ofix.pl plasują się w przedziale cenowym od około 300 złotych do 1500 złotych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecane

Leave a Comment

pięć × 4 =