Słodkie upominki z okazji ślubu

Ślub to niezwykle ważna uroczystość w życiu młodej pary, stąd chęć podziękowania gościom za przybycie. Takie prezenty nie muszą być wcale drogie, by sprawić gościom przyjemność, a jedną z ciekawszych propozycji są słodkie konfiturki w ozdobnych, spersonalizowanych opakowaniach.

Ślubne konfiturki

Prezent dla gości ślubnych powinien być drobny, za to pomysłowy. Konfiturki od Eterno doskonale się w tej roli sprawdzają, bo kosztują niewiele, a będą bardzo przyjemną niespodzianką, która zostanie z gośćmi jeszcze na długo po weselu. Konfiturka ślubna pasuje na każdą uroczystość, niezależnie od tego, w jakim stylu urządzane jest wesele. Na prezent proponowane są dobrze znane smaki, ale w nieco innej odsłonie, jak malina z migdałami, pigwa z imbirem czy truskawki z migdałami.

Słoiczek ze słodkościami ma ozdobny kapturek przewiązany wstążeczką, dlatego nie trzeba go już w żaden sposób dekorować. Prócz tego na słoiczku naklejana jest okolicznościowa etykieta, z podziękowaniem dla gości lub inną spersonalizowaną treścią. Prezentowe konfiturki od Eterno są zawsze świeże i z naturalnych składników, a żeby słodkie upominki na pewno dotarły na czas, warto swoje zamówienie złożyć odpowiednio wcześniej.

Pomysł na zaproszenie świadków przez parę młodą

Nieco większym prezentem jest zestaw dla świadków, którzy na weselu pełnią bardzo szczególną rolę. Słodki zestaw dołączany jest do zaproszenia na uroczystość, i właśnie w taki sympatyczny sposób można bliską osobę poprosić o to, by została świadkową na ślubie. Prezent dla świadków obejmuje konfiturę figową z makiem, syrop malinowy z imbirem oraz cytrynki z rumem. Wszystkie przetwory są robione według tradycyjnych receptur, można więc mieć pewność, że będą wyśmienicie smakować.

Jest opcja zmiany smaku przetworów, trzeba tylko ustalić to z dostawcą podczas składania zamówienia. Na skrzyneczce służącej za ozdobne opakowanie dla prezentu umieszczany jest grawer dowolnej treści, wybrany przez klienta. Spersonalizowane etykiety znajdują się też na słoiczkach z przetworami. Przy składaniu zamówienia można od razu dobrać do zestawu kartkę okolicznościową, a jeśli potrzebne są dodatkowe ustalenia, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta w Eterno.

Polecane

Leave a Comment

jedenaście − siedem =