Z odpowiednią biżuterią, powrót po urlopie do pracy będzie przyjemnością.

Powrót z urlopu wcale nie musi oznaczać brutalnego zderzenia z rzeczywistością. Wymienianie się wakacyjnymi doświadczeniami i przeżyciami ze znajomymi z pracy, może być przecież całkiem fascynujące! Jeżeli jednak stresujesz się końcem wakacji i chcesz sobie sprawić drobny prezent na poprawienie humoru, wybierz dla siebie modną i piękną biżuterię, dzięki której po powrocie do pracy zostaniesz zasypana komplementami. Przeczytaj poniższy artykuł i zobacz, które modele kolczyków będą absolutnym hitem w nadchodzącym czasie. Nie masz przekłutych uszu? Wykorzystaj końcówkę urlopu i załóż pierwsze kolczyki!

Wracasz z urlopu? Te modele kolczyków będą dla Ciebie najlepsze!

Ciężko jest zatrzymać wspomnienia i chwile związane z wakacyjnym urlopem. Można sobie to jednak ułatwić, kupując kolczyki w miejscu, w którym wypoczywamy. Taka pamiątka będzie również doskonałym pretekstem do rozpoczęcia w pracy rozmowy o urlopie i odwiedzonych miejscach.

Nie wiesz jakie kolczyki wybrać? Postaw przede wszystkim na te, które oddają wakacyjny klimat. Najlepsze zatem będą te, które błyszczą i dodają blasku twarzy, a także te, które skutecznie będą podkreślać opaleniznę. Postaw zatem na mieniące się kryształy, a także złote i srebrne kolory. Nie wybieraj kolczyków o ciężkich i grubych kształtach. Zdecyduj się na delikatne i lekkie rozwiązania.

Subtelne i błyszczące kolczyki spowodują, że będziesz wyglądać na wypoczętą, zrelaksowaną i pewną siebie.

Nie masz jeszcze przekłutych uszu? Zdecyduj się na ten krok jeszcze przed zakończeniem urlopu!

Kończy Ci się urlop, a Ty nadal nie masz przekłutych uszu? Nic straconego! Wykonaj piercing ucha metodą Blomdahl, dzięki której szybko i bezpiecznie będziesz cieszyć się nową biżuterią.

Piercing uszy systemem Blomdahl to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort zabiegu i piękną biżuterię. Nie martw się, że po przekłuciu Twoje uszy będą zaczerwienione i podrażnione. Piercing ucha wykonywany jest bardzo szybko, a kolczyki zakładane są jednocześnie na oboje uszu. Dzięki temu rozwiązaniu wszystko trwa zaledwie kilka sekund. Kolczyki zakładane podczas przekłucia mają odpowiednie zatyczki i gwinty, dzięki czemu dziurki po zabiegu szybciej się goją i formują do odpowiednich rozmiarów. Co więcej, biżuteria marki Blomdahl jest hipoalergiczna, przyjazna dla osób z uczuleniem kontaktowym na metale. Dowiedzcie się o niej więcej, czytając dalej.

Kolczyki hipoalergiczne — idealne rozwiązanie na powrót po urlopie

Skóra w trakcie urlopu często narażona jest na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, ostre słońce czy słona woda. Warto zatem zadbać, by biżuteria, którą założymy po urlopie, była bezpieczna i nie powodowała dodatkowych podrażnień. Tylko dzięki takiemu rozwiązaniu kolczyki będą się naprawdę pięknie prezentować. Kolczyki zakładane podczas piercing uszy metodą Blomdahl są całkowicie neutralne dla skóry. Wykonane są z hipoalergicznego tytanu medycznego i plastiku medycznego, dzięki czemu nie zawierają w swoim składzie alergizujących metali.

Antyalergiczne ozdoby uszu doskonale imitują złoto i srebro, a oprócz tego są lekkie, trwałe i dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Mają również bogatą ofertę zdobień grawerami i kryształami.

Nie czekaj, aż urlop minie i nie będziesz mieć czasu na wizytę w salonie kosmetycznym. Już teraz umów się na zabieg i wróć do pracy z olśniewającymi ozdobami uszu, które będą doskonałą pamiątką wakacyjnych przeżyć.

Polecane

Leave a Comment

15 + pięć =